Stavebné práce, rekonštrukcie, prenájom lešenia, hlinené omietky, zateplenie.

Prenájom lešenia

Naša firma okrem iného ponúka aj prenájom rámoveho lešenia PERI UP. Zabezpečíme Vám kompletné služby súvisiace s prenájom od dodávky, montáže a následnej demontáže lešenia. Každému zákazníkovi, ktorý si prenajme systém lešenia PERI UP zaručujeme, že sa plne zhoduje s požadovaným dôkazom stability a bezpečnosti práce. Spĺňa všetky požiadavky v rámci lešenárskeho systému podľa noriem EN 12810 a EN 12811 v celej Európe.

Výhody:
  • Zábradlie je montované vopred. Každé zábradlie nového poschodia je montované zo spodného poschodia spoločne s T- rámom, čo je základ pre rýchlu a bezpečnú montáž.
  • Otvorený rám je kľúčom k novej bezpečnosti a kvalite práce pri stavbe lešenia. Ľahké a šikovné diely pre rýchlejšiu a ľahšiu prácu (napr. T-rám UVT 72/700 váži len 14,7 kg).
  • PERI podlahy sa dodávajú s integrovanou poistkou a nie je potrebné použite žiadneho náradia (podlaha sa zaistí nasadením na závoru a ľahkým posunutím do strany). Montáž a následnú demontáž podlahy je možné vykonať kedykoľvek.
Vnútorna a vonkajšia ochrana bokov:
  • Vnútorné zvislé stĺpiky majú tie isté spojovacie body ako vonkajšie. Toto predstavuje bočnú ochranu - skladujúcu sa z troch prvkov zábradlia, stredné prechodné zábradlie a podlahová zarážka - môže byť umiestnená na obidvoch stranách podlahy. Inštalácia týchto dodatočných častí si nevyžaduje žiadnu extra prácu navyše.

Medzinárodné povolenia sa starajú o nevyhnutnú právnu záruku.

Cenník:

Prenájom lešenia: 0,08€ / m2 / deň
Montáž lešenia: 1€ / m2
Demontáž lešenia: 1€ / m2
Preprava lešenia: 0,5€ / km

* cenník je len orientačný, pre výpočet presnej ceny nás kontaktujte.

Lešenie:

K dispozícii máme 300m2 rámoveho lešenia ktoré postačuje na štandardný rodinný dom a najbežnejšie sa používa práve na zatepľovanie rodinných domov.

Copyright © 2010 - 2015 Tatrarek.sk, všetky práva vyhradené. | Peknastranka.sk - Tvorba web stránok a internetových obchodov.